Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Скільки коштує замінити вікно?

WiDo Скільки коштує замінити вікно?

Питання «Скільки коштує замінити вікно?» або «Якою буде ціна пластикового вікна?» люди, які планують заміну старих дерев'яних конструкцій новими виробами з ПВХ, ставлять постійно.

Але відповісти на них непросто — адже для розрахунку вартості пластикового вікна потрібні вихідні дані. Тож без виміру можна отримати лише приблизну ціну, і то вона буде змінюватися в залежності від комплектації конструкції.

І все ж ми спробуємо розібратися хоча б в основах ціноутворення — так знайти відповідь на питання, скільки коштує заміна вікна, буде простіше.

Від чого залежить ціна вікна?

Сучасне металопластикове вікно — це модульна конструкція, яка збирається за принципом конструктора. Тому і ціна його буде залежати від декількох параметрів.

Основні чинники

На що звертати увагу в першу чергу?

 • На розміри. Тут все очевидно — чим більше вікно, тим воно дорожче. Більш того — конструкції з дуже великими розмірами часто можна виготовити лише на основі дуже міцних (і тому дорогих) профільних систем.
 • На конфігурацію. Найдешевша конструкція — глухе вікно без стулок. Стулки здорожчують конструкцію, причому штульпові і розсувні вікна будуть коштувати дорожче за стандартні розпашні.
 • На комплектацію. Тут теж все доволі очевидно. Чим більше камер в профілі, чим більше камер в склопакеті і чим більше додаткових елементів в фурнітурі — тим вищою буде ціна пластикового вікна. Скло з додатковими функціями (енергозбереження, захист від зламу), протизламна фурнітура, посилене армування також здорожчують конструкцію.
 • На дизайн. Білі вікна без додаткового декору — найдоступніші за ціною. Декоративне скління, ламінація і інші рішення, які покращують зовнішній вигляд конструкції, підвищують її собівартість.

Зверніть увагу! Ми говоримо лише про стандартні прямокутні вікна. Арочні, трикутні або трапецієподібні конструкції вважаються нестандартними, і тому коштують дорожче. Основна причина — велика частка ручної праці у виготовленні таких вікон.

Додаткові фактори

У попередньому розділі ми розглянули найбільш значущі фактори в ціноутворенні. Але крім них на ціну металопластикового вікна також можуть впливати:

 • Монтаж. Стандартний монтаж дешевший, монтаж по ДСТУ (із застосуванням пароізоляційних і паропроникних монтажних стрічок) дорожчий. Причини цілком зрозумілі — для монтажу по ДСТУ використовуються більш дорогі матеріали, та й часу у майстрів встановлення потребуватиме більше.
 • Терміни виготовлення. Якщо ви готові чекати — вікно ви отримаєте за стандартною ціною. За термінове виготовлення доведеться трохи переплатити (зазвичай переплата невелика, але і її потрібно врахувати).
 • Акційні пропозиції. Віконні компанії, особливо великі, часто пропонують купити вікно в розширеній комплектації за акцією. Зазвичай це досить вигідно — в порівнянні з купівлею конструкції в тій же комплектації без акції ви економите до 25-30% вартості.
 • Сезонність. З пізньої осені до ранньої весни у віконних компаній кількість замовлень стрімко падає — не всі готові міняти вікна в холодну пору року. Цим можна скористатися, тому що в гонитві за клієнтом віконні компанії поза сезоном часто знижують ціну.

Звичайно, це не всі фактори, що потрібно враховувати. Наприклад, демонтаж старих вікон зазвичай включають у вартість монтажу, тому окремо говорити про нього не варто. А ось вивезення старих рам доведеться оплачувати окремо — відповідно до чинного законодавства викидати їх у сміттєві контейнери не можна.

Те ж стосується оформлення відкосів. Деякі компанії включають цю послугу у вартість монтажу, деякі — ні. У будь-якому випадку спосіб оформлення відкосів потрібно оговорювати завчасно, тому що різні технології припускають різну вартість матеріалів

Скільки коштує вікно: порівнюємо варіанти

І все ж, скільки буде коштувати встановлення нового вікна? Є кілька способів дізнатися:

 • Перший — сходити у фірмовий салон віконної компанії і попросити розрахувати вам ціну вікна в обраної комплектації. Якщо ви хоча б приблизно проміряєте розміри, то точність розрахунку буде високою.
 • Другий — відправити запит на прорахунок вікна на сайті. Для цього достатньо залишити заявку онлайн — а потім відповісти на питання менеджера.

Зрештою, якщо вам достатньо знати лише порядок цифр — то варто орієнтуватися на такі суми:

 • Для вікна на основі профілю WDS 5S — близько 3,5 тис. грн. стандартне двостулкове вікно на кухню, приблизно 5,6 тис. — балконний блок.
 • Для більш якісного та енергоефективного профілю WDS 6S — 4,3 тис. і 6,9 тис.
 • Якщо ви оберете профіль WDS 7S, то конструкції коштуватимуть приблизно 4,8 і 7,6 тис. гривень.
 • Ціни на вікна на базі топового профілю WDS 8S будуть вищими — приблизно 5,7 тис. двостулкове вікно і близько 9 тис. балконний блок. Але і характеристики у них будуть одні з найвищих в своєму класі.

Звичайно, цей розрахунок дуже приблизний (ціни актуальні на вересень 2021 року). Але він дає можливість оцінити приблизну суму витрат і спланувати бюджет на заміну старих вікон новими металопластиковими конструкціями.

Замовити якісний професіональний монтаж металопластикових вікон можна за посиланням

Читати далі

WiDo Тріщина у склопакеті: що робити?
Тріщина у склопакеті: що робити?
Склопакет — це конструкція, тепло- і звукоізоляційні характеристики якої багато в чому визначаються її герметичністю. Саме тому поява тріщини в склопакеті істотно погіршує всі його характеристики.
WiDo Монтаж відливів для металопластикових конструкцій
Монтаж відливів для металопластикових конструкцій
Відлив або водовідливна планка — деталь вікна, яка знаходиться зовні приміщення і монтується в нижній частині прорізу. Головна функція цієї планки — захисна. Відлив оберігає монтажний шов, частину стіни і фундамент від потрапляння зайвої вологи.
WiDo Ущільнювачі для ПВХ-вікон: огляд, переваги та недоліки
Ущільнювачі для ПВХ-вікон: огляд, переваги та недоліки
Стулка пластикового вікна притискається до рами за рахунок ефективної роботи фурнітури. Але навіть найякісніша фурнітура не може забезпечити герметичний притиск пластика до пластику. Тому до конструкції додають ще один елемент — ущільнювач.
WiDo Вікна від wido в розстрочку: купуй сьогодні — оплачуй завтра!
Вікна від wido в розстрочку: купуй сьогодні — оплачуй завтра!
Замовлення металопластикових вікон — особливо якісних, що будуть ефективно справлятися з енергозбереженням і іншими задачами — пов'язане з істотними витратами. Доволі часто власники будинків і квартир відмовляються від придбання вікна з потрібним функціоналом і хорошими характеристиками через банальну нестачу грошей — і обирають менш якісні вироби.