Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Скління балконів та лоджій у Дніпрі
Скління, обшивка, внутрішнє оздоблення

WiDo Скління балконів та лоджій у Дніпрі

Вікна для балконів і лоджій

Повний спектр послуг

Зварювальні роботи
Внутрішнє оздоблення
Зовнішня обшивка

Розстрочка

Вікна та двері WDS можна замовити в розстрочку на зручний для вас період.

Оформлення відбувається безпосередньо в салоні wido без додаткового звернення в банк.

Популярні пакети:
3 міс.
0%
(+150 грн за обслуговування)
5 міс.
+ 2,5% від суми
(+250 грн за обслуговування)
10 міс.
+ 5% від суми
(+500 грн за обслуговування)
Є можливість дострокового погашення.

Фото наших робіт

 

Про wido

Про wido

Почему наши окна рекомендуют друзьям

Сучасне виробництво
Ваше вікно буде виготовлено на автоматизованому верстаті з профілю самого високого класу
Расширенная гарантия
Ми впевнені в якості своєї продукції і піклуємося про свою репутацію. На вікна великих розмірів ми даємо гарантію терміном 15 років
Професійний монтаж
Встановимо конструкцію правильно, щоб в майбутньому не виникали проблеми з експлуатацією

Відгуки наших клієнтів

Дізнатися вартість

Контакти


Скління балконів і лоджій в Дніпрі

Правильно виконане скління балконів і лоджій, а також їх оформлення зсередини і ззовні дають можливість не лише зменшити втрати тепла приміщенням, але і отримати додатковий корисний простір. У Дніпрі з великою кількістю будинків зі старого житлового фонду скління балкона або лоджії часто дозволяє покращити теплоізоляцію квартири.

Скління балконів: вибір вікон

Плануючи скління балкона у Дніпрі або встановлення вікон на лоджію, потрібно враховувати відразу кілька факторів:

 • Для встановлення на балконі варто обирати профільні системи з невеликою масою і високими показниками теплоізоляції. При склінні опалюваного балкона або лоджії низька теплопровідність буде пріоритетом — багатокамерні профільні системи (WDS 6S, WDS 7S) дозволяють забезпечити комфортну температуру на балконі навіть у холодну пору року.
 • В якості заповнення обирають енергозберігаючі або мультифункціональні склопакети. Другий варіант актуальний при склінні балконів, що виходять на південну або східну сторону. Так балкон або лоджія будуть захищені і від холоду, і від спеки.
 • Зловмисники часто використовують балкони і лоджії, розташовані на перших та других поверхах, щоб пробратися в квартиру. Уникнути цього можна, обравши безпечне скління (броньоване скло, триплекс) і протизламну фурнітуру.

При встановленні вікон на балконі дуже важливий їх правильний монтаж. Конструкції мають бути надійно закріплені, а монтажний шов — оформлений з дотриманням вимог ДСТУ. Для зменшення тепловтрат, гідроізоляції та збереження вентиляції використовуються пароізоляційні і паропроникні монтажні стрічки.

Оформлення балкона під ключ

Крім встановлення енергоефективних металопластикових вікон ми пропонуємо також послуги з оформлення балконів і лоджій в Дніпрі під ключ. При цьому балкон спочатку ремонтують, а потім склять і обшивають зсередини.

Роботи з оформлення ведуться за такою схемою:

 • Після діагностики балкона посилюється його конструкція. Для цього виконуються зварювальні та бетонні роботи для підвищення міцності перекриття. Також може знадобитися монтаж направляючих, на які будуть встановлені вікна при склінні балкона.
 • Наступний етап — утеплення балкону. До комірок каркасу з дерев'яного бруса або сталевого профілю закладають плити теплоізоляційного матеріалу. Для утеплення балкона використовують пінопласт, екструдований пінополістирол, мінеральну вату або інші матеріали.
 • Внутрішнє оформлення проводиться із застосуванням різних матеріалів. Спочатку настилається чорнова підлога з фанери, потім проводиться обшивка балкона пластиковими панелями, панелями з МДФ або дерев'яною вагонкою. На завершальному етапі внутрішньої обробки підшивається стеля і монтується покриття підлоги з плитки, ламінату або іншого матеріалу.
 • Зовнішнє оформлення балконів і лоджій дає можливість додатково захистити їх від втрат тепла і поліпшити зовнішній вигляд балконної огорожі. Для обшивки застосовується профнастил або інші матеріали.

Також при оздобленні можливий монтаж козирків і навісів над балконами, що знаходяться на останньому поверсі. При цьому спочатку монтується зварний металевий каркас, а після скління встановлюються покрівельні матеріали. З внутрішньої сторони козирок утеплюється і підшивається пластиковою вагонкою або іншими матеріалами.

Балкони і лоджії: замовити скління в Дніпрі

Замовити металопластикові вікна для скління балконів онлайн можна в інтернет-магазині wido. Ви також можете звернутися до нашого фірмового салону для замовлення оздоблення балкону під ключ і отримання консультацій. Підібрати оптимальну комплектацію для балконних конструкцій вам допоможуть менеджери компанії — для цього достатньо зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті.

Питання та відповіді

На що звернути увагу при склінні балкона чи лоджії?

Вибираючи скління для балкона та лоджії, потрібно враховувати відразу кілька факторів:

 • Наявність опалення. Якщо балкон опалюється, вибирати конструкції слід з максимальними показниками теплозбереження (шестикамерний профіль шириною від 70 мм, двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом і аргоном). Для балкона, що не опалюється, можна обмежитися максимально легкою конструкцією, яка захищатиме приміщення від вологи, вітру і пилу.
 • Сторону світла. Якщо балкон виходить на південну або південно-східну сторону, то варто подбати про встановлення мультифункціонального або сонцезахисного склопакета для захисту від перегріву влітку.
 • Поверх. Для перших, других та останніх поверхів бажаною буде комплектація всіх конструкцій протизламною фурнітурою.

Чи можна замовити французький балкон?

Французьким називають балкон, у якого повністю або частково демонтовано балконну огорожу, а замість неї встановлені світлопрозорі конструкції. Скління від підлоги до стелі забезпечує гарний огляд та дозволяє радикально змінити зовнішній вигляд балкона. При цьому дуже важливо, щоб комплектація конструкцій враховувала особливості балкона, а монтаж проводили майстри з високою кваліфікацією.

Чи потрібно зміцнювати балкон перед склінням?

Балконні конструкції, особливо виготовлені на основі профільних систем преміум-класу та укомплектовані багатокамерними склопакетами, можуть мати значну масу. Тому в ряді випадків дійсно потрібне зміцнення балконної плити — особливо якщо монтаж доведеться проводити на частково зруйновану або зношену основу.

У будь-якому випадку бажано, щоб балкон перед виготовленням конструкцій для його скління оглянув майстер із заміру, який зможе оцінити ступінь зносу. За необхідності монтажна бригада перед встановленням вікон проведе зварювальні роботи та зміцнить балконну плиту.

Чи можна замовити конструкції для скління балкона без монтажу?

Ви можете замовити виготовлення конструкцій для скління балкона в потрібному розмірі, але встановити їх самостійно чи доручити монтаж сторонній організації. Проте ми не рекомендуємо робити так із двох причин:

 • У разі самостійного монтажу перестають діяти всі гарантійні зобов'язання на конструкції.
 • Ми також не будемо нести відповідальність за будь-які складнощі, пов'язані зі встановленням балкону та його подальшою експлуатацією.

Чи можна замовити скління балкона під ключ – з утепленням та обшивкою?

При замовленні конструкцій для скління балкона в нашій компанії ви можете замовити їх монтаж під ключ. Послуга включає:

 • Підготовка основи для встановлення металопластикових конструкцій (у тому числі із проведенням зварювальних робіт).
 • Монтаж металопластикових конструкцій (стандартний або за вимогами ДСТУ).
 • Внутрішнє оздоблення балкона з теплоізоляцією та монтажем декоративних матеріалів.
 • Зовнішню обшивку балкона.

Чи є особливості при склінні балконів на перших та останніх поверхах?

Балкони на першому, другому та останньому поверсі знаходяться у зоні ризику з точки зору несанкціонованого проникнення. Тому оптимально встановлювати тут конструкції в протизламній комплектації — з протизламною фурнітурою та триплексом, броньованим або загартованим склом у складі склопакету.

Крім того, при склінні балкону на останньому поверсі може знадобитися виготовлення козирка на металевому каркасі. Це завдання теж можуть вирішити фахівці з нашої компанії.

Чи можна склити балкон у розстрочку?

При замовленні конструкцій у нашому інтернет-магазині можливе придбання їх у розстрочку. Сума переплати залежить від терміну, на який розстрочку буде оформлено. Якщо термін не перевищуватиме 3 місяців, то переплата становитиме 0% (за обслуговування розстрочки достатньо заплатити 150 грн). За максимального терміну — 10 місяців — загальна вартість зросте лише на 5% (+500 грн за обслуговування розстрочки).