Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Вікна

Розстрочка

Вікна та двері WDS можна замовити в розстрочку на зручний для вас період.

Оформлення відбувається безпосередньо в салоні wido без додаткового звернення в банк.

Популярні пакети:
3 міс.
0%
(+150 грн за обслуговування)
5 міс.
+ 2,5% від суми
(+250 грн за обслуговування)
10 міс.
+ 5% від суми
(+500 грн за обслуговування)
Є можливість дострокового погашення.
 

Двері

Підвіконня

Глибина підвіконня, мм:

Москітні сітки

Монтаж

i
ДСТУ
Тришаровий «теплий» монтаж згідно вимогам ДСТУ з використанням гідро - і пароізоляційних стрічок. Забезпечує найкращу термоізоляцію монтажного шва і нормалізацію режиму вологості.
Стандарт
Монтаж, виконаний з використанням якісних матеріалів без використання гідро - пароізоляційних стрічок. x
від 250 грн за м²

Про wido

Про wido

Чому наші вікна рекомендують друзям

Сучасне виробництво
Ваше вікно буде виготовлено на автоматизованому верстаті з профілю самого високого класу
Розширена гарантія
Ми впевнені в якості своєї продукції і піклуємося про свою репутацію. На вікна великих розмірів ми даємо гарантію терміном 15 років
Професійний монтаж
Встановимо конструкцію правильно, щоб в майбутньому не виникали проблеми з експлуатацією

Відгуки наших клієнтів

Дізнатися вартість

Контакти


Вікна на замовлення

Металопластикові вікна на замовлення можуть бути виготовлені практично в будь-якому розмірі та в будь-якій комплектації. При замовленні пластикового вікна необхідно провести замір отвору для вибору габаритів конструкції, а також підібрати оптимальну комплектацію. Виробляються вікна на замовлення на передовому обладнанні з обов'язковим контролем якості, тож покупець може бути впевнений у надійності та довговічності конструкції.

Як вибрати вікно на замовлення

Більшість пластикових вікон виготовляються саме на замовлення — тобто під конкретні розміри, із заздалегідь визначеною конфігурацією та комплектацією. Саме на це потрібно орієнтуватись при виборі вікна.

Розмір пластикового вікна на замовлення залежить від розмірів віконного прорізу. Для їх визначення на об'єкт виїжджає майстер з заміру (виїзд майстра з заміру — безкоштовний). При замірах враховується конфігурація віконного отвору, проєктна товщина монтажного шва та інші фактори. Крім того, правильно проведений замір дозволяє врахувати нерівності отвору.

Конфігурація вікна — це його форма, а також кількість стулок і спосіб їхнього відкривання. Найпростіші — глухі конструкції, але частіше за все пластикові вікна на замовлення оснащують стулками, що відкриваються. Додавання до конструкції стулок збільшує складність конструкції та підвищує її собівартість, але розширює функціональність.

Замовлення пластикового вікна краще за все проводити у фірмовому салоні або у телефонному режимі. Це дозволить поспілкуватися з менеджером-консультантом та підібрати оптимальну комплектацію конструкції. На етапі вибору комплектуючих підбирають:

 • Віконний профіль.
 • Склопакет (кількість камер та характеристики скла).
 • Тип фурнітури.
 • Додаткові функції — провітрювання, захист від зламу, захист від несанкціонованого відкривання дітьми та інші.
 • Додаткові комплектуючі – підвіконня, відлив, москітну сітку, тощо.

На основі узгодженої комплектації та знятих розмірів вікна розраховується його вартість.

Від чого залежить вартість вікна?

Ціна пластикового вікна – один із ключових факторів при виборі конструкції. Замовляючи вікно, клієнт прагне заощадити і при цьому отримати конструкцію з максимально можливими характеристиками. При розрахунку вартості пластикових вікон враховується:

 • Який розмір матиме вікно.
 • Чи будуть у конструкції стулки, і як саме вони будуть відкриватися.
 • Буде вікно білим чи ламінованим.
 • З якого профілю буде виготовлено конструкцію.
 • Який склопакет та яку фурнітуру буде використано для комплектації вікна.

За підсумками аналізу цих факторів розраховується ціна вікна. Замовлення пластикових вікон у нашій компанії дозволить вам заощадити на склінні – при цьому забезпечить максимум енергозбереження в будинку чи квартирі.

Вікна під замовлення в Дніпрі за доступними цінами

В інтернет-магазині wido доступні вікна на основі сучасних профільних систем. Вибрати комплектацію вікна та замовити виїзд майстра для заміру можна прямо на цьому сайті, у фірмовому салоні або по телефону.

Питання, що виникають найчастіше

Оформлюючи замовлення на пластикові вікна, потенційні покупці часто ставлять питання про комплектацію та процес встановлення. Відповіді на найпоширеніші питання, підготовлені нашими фахівцями, ми наведемо у цьому розділі.

Вікна з якого профілю можна замовити?

У нас можна замовити вікна на основі п'ятикамерної профільної системи WDS 5S, а також вікна на основі шестикамерних профільних систем WDS 6S, WDS 7S та WDS 8S. Чим більше камер у профілі, і чим більша ширина профільної системи, тим кращими будуть експлуатаційні показники вікна – міцність, жорсткість та ефективність енергозбереження. Вікна на основі п'ятикамерного профілю підійдуть для скління типових квартир, а для приватних будинків та котеджів найкращими будуть конструкції на основі профільних систем з більш високими показниками енергоефективності – аж до флагманської системи WDS 8S.

 • Вікна WDS 8S: монтажна ширина 82 мм, 6 камер у профілі, склопакет до 44 мм
 • Вікна WDS 7S: монтажна ширина 70 мм, 6 камер у профілі, склопакет до 40 мм
 • Вікна WDS 6S: монтажна ширина 70 мм, 6 камер у профілі, склопакет до 40 мм.
 • Вікна WDS 5S: монтажна ширина 60 мм, 5 камер у профілі, склопакет до 32 мм

Чи доступне замовлення розсувних вікон?

Так, ми можемо виготовити на замовлення розсувні вікна на основі профільної системи WDS SL 60. Розсувні конструкції стають все більш популярними завдяки зручному відкриванню та економії вільного простору. Крім того, вікна та двері на замовлення з профілю WDS SL 60 забезпечують гарний захист від вітру, пилу та опадів, тому можуть застосовуватися для скління:

 • Балконів.
 • Лоджій.
 • Веранд.
 • Терас.
 • Альтанок, тощо.

Чи можна замовити ламіновані вікна?

У нашому інтернет-магазині можна замовити вікна як у традиційному білому кольорі, так і в ламінованому варіанті. Палітра ламінації для пластикових вікон містить сотні відтінків, тому зовнішній вигляд конструкції можна підібрати під будь-який дизайн.

Що потрібно врахувати під час замовлення вікна?

При виготовленні металопластикового вікна на замовлення в нашій компанії необхідно врахувати:

 • У якому будинку (багатоквартирний будинок, котедж, комерційний об'єкт) та в якому приміщенні буде встановлено вікно.
 • Які вимоги висуваються до енергозбереження.
 • Чи потрібні додаткові сонцезахист або звукоізоляція.
 • Чи потрібен захист від несанкціонованого проникнення.

На ці та інші питання вам допоможе відповісти менеджер-консультант фірмового салону під час підбору комплектації конструкції.

Чи можливе замовлення вікон у розстрочку?

Ми практикуємо виготовлення вікон під замовлення у розстрочку — тобто з оплатою замовлення частинами. Умови розстрочки та розмір переплати залежить від тривалості розстрочки. При купівлі вікон у розстрочку на 3 місяці діє ставка 0%. При купівлі у розстрочку на 5 і 10 місяців переплата за конструкцію не перевищить 5% від загальної суми. Оформити таку покупку можна у нашому салоні без додаткового звернення до банку.

Хто проводитиме монтаж вікна при замовленні?

При замовленні в нашій компанії ви можете замовити монтаж пластикових вікон під ключ силами нашої бригади. Майстри з високою кваліфікацією професійно підготують отвір (якщо потрібно – демонтують старі вікна) та встановлять нове вікно. Ми також рекомендуємо зробити вибір на користь монтажу згідно ДСТУ із застосуванням паропроникних та пароізоляційних монтажних стрічок – це дозволить знизити тепловтрати та нормалізувати мікроклімат у приміщенні.