Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Металопластикові вікна та двері для котеджів та приватних будинків

WiDo Металопластикові вікна та двері для котеджів та приватних будинків

Вікна

Двері для котеджів і приватних будинків

Розстрочка

Вікна та двері WDS можна замовити в розстрочку на зручний для вас період.

Оформлення відбувається безпосередньо в салоні wido без додаткового звернення в банк.

Популярні пакети:
3 міс.
0%
( 150 грн за обслуговування)
5 міс.
2,5% від суми
( 250 грн за обслуговування)
10 міс.
5% від суми
( 500 грн за обслуговування)
Є можливість дострокового погашення.

Монтаж

Радимо замовляти «теплий» монтаж відповідно до вимог діючих ДСТУ. Такий монтаж виконується з формуванням тришарового монтажного шва: внутрішнього паро - і водонепроникного шару, середнього шару з утеплювачем (монтажною піною) і зовнішнього паропроникного, але водонепроникного шару.

Правильне облаштування монтажного шва є обов'язковою умовою для безпроблемної роботи і служби вікна протягом багатьох років.

i
Стандарт
Монтаж, виконаний з використанням якісних матеріалів без використання гідро - пароізоляційних стрічок.
ДСТУ
Тришаровий «теплий» монтаж згідно вимогам ДСТУ з використанням гідро - і пароізоляційних стрічок. Забезпечує найкращу термоізоляцію монтажного шва і нормалізацію режиму вологості. x
Дізнатися вартість

Чому наші вікна рекомендують друзям

Сучасне виробництво
Ваше вікно буде виготовлено на автоматизованому верстаті з профілю найвищого класу
Розширена гарантія
Ми впевнені в якості своєї продукції і піклуємося про свою репутацію. На вікна великих розмірів ми даємо гарантію терміном 15 років
Професійний монтаж
Встановимо конструкцію правильно, щоб в майбутньому не виникали проблеми з експлуатацією
 

Контакти


Металопластикові вікна та двері для котеджів та приватних будинків

Сьогодні вікна та двері для приватного будинку зовсім не обов'язково мають бути дерев'яними. Металопластикові вікна для котеджів, а також ПВХ-двері – вхідні, міжкімнатні та розсувні – не поступаються дерев'яним за дизайном. А за функціональністю, комфортом та показниками енергозбереження вони перевершують абсолютну більшість дерев'яних конструкцій.

Які вікна вибрати для будинку?

Сучасні котеджі та приватні будинки зводяться насамперед із розрахунком на максимальну енергоефективність. Теплопровідність стін такої споруди нижча за теплопровідність стін типового багатоквартирного будинку. Тому, плануючи купити вікна для приватного будинку чи котеджу, потрібно орієнтуватися насамперед на показники енергозбереження. Встановлення вікон із профільних систем з високими показниками енергоефективності – WDS 6S, WDS 7S, WDS 8S – дозволяє вирішити це завдання. Крім того, вікно для котеджу має бути укомплектоване енергоефективним склопакетом — двокамерним, з енергозберігаючим склом та інертним газом.

Також при комплектації вікон для приватного будинку необхідно враховувати:

 • Дизайн. Ламіновані вікна для котеджу виглядають більш виграшно, ніж білі. Ламінацію пластикових вікон може бути виконано в будь-якому бажаному кольорі.
 • Безпеку. Вікна для приватної оселі варто комплектувати протизламною фурнітурою. Також не зайвим буде встановлення у вікно для котеджу склопакета із триплексом або загартованим склом.

Вхідні та міжкімнатні пластикові двері для котеджів

У приватному будинку або котеджі також можна встановлювати пластикові двері:

 • Вхідні металопластикові двері для приватного будинку роблять максимально міцними та енергоефективними. Стійкість до зламу забезпечується встановленням надійних запірних механізмів. Конструкція вхідних пластикових дверей гарантує захист від продування, у тому числі в зоні порогу. При цьому потужні петлі відповідають за легкий та плавний рух дверної стулки.
 • Особливої уваги заслуговують вхідні двері для приватних будинків із заповненням на основі HPL-панелей. Крім оригінального дизайну такі конструкції мають цілу низку переваг — хороші теплоізоляційні показники, стійкість до перепадів температури і тривалий термін служби. HPL-панель легша за склопакет, який зазвичай використовується для заповнення дверної стулки — тож навантаження на петлі буде нижчим, і конструкція рідше вимагатиме регулювання.
 • Легкі міжкімнатні двері для приватного будинку також можна робити на основі ПВХ-профілю. ПВХ-двері для котеджу оснащують зручною фурнітурою, яка полегшує відкриття. Теплоізоляція таких дверей не входить до переліку пріоритетів — куди важливішими будуть звукоізоляція, зручність відкривання та дизайн.

Окремо варто згадати розсувні двері для котеджу. Розсувна стулка переміщується за напрямними в площині дверей і за рахунок цього економиться корисний простір. Використання розсувних дверей дає можливість підвищити комфорт у приміщенні за умови збереження ефективної теплоізоляції та хорошого огляду.

Ціна на вікна для котеджу

Ціна пластикових вікон для приватного будинку залежить від:

 • Розміру вікна.
 • Вимог до енергоефективності (від цього залежить, який профіль і який склопакет будуть входити у комплектацію).
 • Зовнішнього вигляду — ламіновані вікна для приватних будинків коштують трохи дорожче за білі, зате виглядають набагато привабливіше.

Підсумкова вартість вікон для приватного будинку розраховується після того, як комплектацію конструкцій буде погоджено, а фахівці виконають точні заміри вікон.

Замовити вікна та двері для приватного будинку в Дніпрі.

Замовити пластикові вікна для будинків та котеджів онлайн можна в інтернет-магазині wido. Для отримання консультацій та відповідей на всі запитання ви можете відвідати наш фірмовий салон. Можливим є і вибір оптимальної комплектації в телефонному режимі — зателефонуйте нам, і менеджери фірмового салону допоможуть вам вибрати профіль, склопакет та інші деталі вікна.

Питання про вікна та двері для котеджів

Щоб вам було простіше вибрати пластикові вікна для котеджів, приватних будинків чи дач, ми підготували відповіді на питання, які замовники найчастіше задають менеджерам фірмового салону.

Який профіль краще вибрати для виготовлення вікон?

Для приватного будинку з автономним опаленням необхідні віконні конструкції з максимальною теплоізоляцією. Таким чином, оптимальним вибором буде віконний профіль із шістьма камерами та шириною не нижчою за 70 мм. Шестикамерні системи WDS 6S, WDS 7S і WDS 8S мають хороші теплотехнічні показники, тому їх варто розглядати у якості оптимального варіанту для скління приватного будинку.

Чи обов'язково встановлювати у приватний будинок двокамерні склопакети?

Встановлення двокамерного енергозберігаючого склопакета при склінні приватного будинку виправдане з двох причин:

 • Лише такий склопакет забезпечує виконання вимог щодо опору теплопередачі, прописаних у ДСТУ.
 • Встановлення склопакету з мінімальною теплопровідністю дозволить зменшити втрати тепла. Результат – комфортна температура досягається за менших витрат на автономне опалення.

Які елементи фурнітури потрібні для вікон та дверей у приватному будинку?

Щоб вікна та двері у приватному будинку були максимально комфортними та безпечними, при їх комплектації потрібно використовувати:

 • Надійні замки.
 • Протизламну фурнітуру.
 • Дитячі замки безпеки.
 • Ручки з ключем або протизламним механізмом.
 • Пристрої для провітрювання — мікропровітрювання, ступінчасте провітрювання, фіксатор/обмежувач повороту стулки.

Чи можливе виготовлення непрямокутних вікон для котеджу?

Нестандартні вікна для приватного будинку чи котеджу можуть бути передбачені проєктом. Незважаючи на більший термін виготовлення та дещо більшу (порівняно з прямокутними вікнами) ціну їх виготовлення можливе. Технологія дозволяє виготовляти вікна такої форми:

 • Трикутні
 • Трапецієподібні
 • Арочні
 • Круглі тощо.

Який профіль для вікон у приватному будинку кращий – пластиковий чи дерев'яний?

Дерев'яні вікна для приватного будинку — це традиційне рішення, яке зрідка використовується і зараз. Однак сучасні пластикові вікна практично повністю витіснили вироби із дерева. До переваг пластикових вікон належать:

 • Високі показники теплоізоляції.
 • Мінімальна вимога догляду.
 • Висока функціональність (можливість відкривання в кількох режимах).
 • Більш доступна – порівняно з дерев'яними вікнами аналогічного класу – вартість.

При цьому ламіновані вікна для приватного будинку можуть виглядати так, що їх майже неможливо буде відрізнити від дерев'яних, але при цьому вони мають всі переваги виробів з ПВХ.

Якого кольору можуть бути пластикові вікна для котеджу?

Білі пластикові вікна у котеджах та приватних будинках використовуються рідко. Куди частіше власники нерухомості встановлюють пластикові ламіновані вікна. Палітра ламінації включає безліч кольорових рішень, що дозволяє підібрати відтінок вікон і дверей практично під будь-який дизайн фасаду або інтер'єру. Вікна під дерево, сірі та чорні кольори, вікна з матовою ламінацією або яскраві кольори – все це ви можете замовити у нас.

Чи можна замовити монтаж вікон у приватному будинку в нашій компанії?

Якісний монтаж вікон у приватному будинку, котеджі або на дачі дуже важливий. Якість встановлення безпосередньо впливає на те, наскільки ефективно конструкція буде зберігати тепло та виконувати інші функції. При замовленні монтажу в нашій компанії всі роботи будуть виконані максимально швидко — досвідчені майстри встановлять конструкції в отвори та облаштують монтажні шви для максимальної герметичності та теплоізоляції.

Також ми рекомендуємо використовувати монтаж згідно до вимог ДСТУ із застосуванням пароізоляційних та паропроникних монтажних стрічок. Це дозволить не лише звести до мінімуму втрати тепла, а й нормалізувати вентиляцію, знизивши ймовірність появи конденсату на склопакетах.