Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x
x

Пластикове вікно для спальні: що врахувати під час вибору

WiDo Пластикове вікно для спальні: що врахувати під час вибору

Вибір вікон для житлового приміщення — завдання складне саме по собі. Але якщо йдеться саме про спальню, в якій має бути максимально затишно та комфортно, то вимоги до вікон багаторазово зростають. Оптимальний мікроклімат можна забезпечити лише при врахуванні всіх факторів. Яких саме – розповімо нижче.

Спальня – це місце, де тепло та тихо

Що менше нас турбуватимуть під час відпочинку, то ефективніше ми відновимо свої сили. А відсутність дискомфорту залежить від правильно підібраних вікон у спальні. На що ж треба зважати?

  • Теплоізоляція. У спальні має бути прохолодно, але в жодному разі не холодно. Надто низька температура не тільки не дасть нормально виспатися, а й стане причиною розвитку застудних захворювань. Щоб не включати додаткові обігрівачі та не кутатися в ковдри, вибирайте вікна з максимальними показниками теплозбереження. Шестикамерні профільні системи WDS 8S, WDS 7S і WDS 6S будуть оптимальним вибором — а доповнити комплектацію варто двокамерним склопакетом з енергозберігаючим склом і аргоном. У такому разі вікно пропускатиме мінімум тепла — і переохолодження не стане проблемою.
  • Сонцезахист. Якщо взимку заважає спати холод, то влітку — виснажлива спека. Вікна, що виходять на південну або східну сторону будівлі, пропускають у спальню гаряче повітря — і тому доводиться вмикати кондиціонер (додатково ризикуючи застудитися). Проблема вирішується за рахунок встановлення сонцезахисного чи мультифункціонального склопакету. Таке скління запобігає перегріву спальні — і навіть у липневу спеку в ній пануватиме комфортна прохолода.
  • Шумоізоляція. Сторонні звуки заважають повноцінному відпочинку, і навіть якщо ви звикли до шуму автостради, ваш мозок все одно відчуває дискомфорт. Щоб мінімізувати негативний вплив, варто подумати про встановлення шумоізоляційного склопакету. Таке скління (товстіше переднє скло, різна товщина дистанційних рамок) буде оптимальним рішенням, якщо вікна спальні виходять на автотрасу, шумний двір з дитячим майданчиком або літню терасу ресторану.

Більше свіжого повітря

Максимально утеплюючись і монтуючи майже на 100% герметичні металопластикові вікна, ми часто забуваємо про те, що свіже повітря теж дуже важливе. Спати в спертому повітрі некомфортно — мозок не отримує достатньої кількості кисню, і ризик прокинутися вранці з головним болем буде дуже високим.

Ось чому провітрювання спальні має бути зручним. Стандартне рішення – періодично відкривати вікно у відкидному положенні та впускати свіже повітря. Але можливі й інші варіанти:

  • Мікропровітрювання. Оптимальний вибір для холодної пори року, коли впускати одразу велику кількість холодного повітря не хочеться. Наявність мікропровітрювання на вікні дозволяє відкрити невелику щілину для доступу свіжого повітря у фоновому режимі без сильного переохолодження.

Зверніть увагу! Альтернатива – ступеневе провітрювання. Якщо мікропровітрювання дозволяє відкривати вікно лише в одному положенні, то при ступеневому провітрюванні можна регулювати розмір зазору між рамою і стулкою.

  • Інтенсивне провітрювання. Ще один спосіб провітрити спальню – перед сном повністю відкрити вікно приблизно на півгодини. Щоб стулка, відкрита в поворотному положенні, не відчинилася або не зачинилася, вікно в спальні варто укомплектувати обмежувачем або фіксатором повороту.

До речі, про безпеку провітрювання. Якщо доступ до спальні є у маленької дитини, то обов'язковою для встановлення деталлю буде дитячий замок безпеки. Він дозволить провітрювати приміщення, але не дасть дитині відкрити вікно без відома дорослих.

Більше світла — гарне вікно

Стандартна проблема спальні в типовій багатоповерхівці – маленький розмір вікна. Віконні отвори в таких будинках мають скромні розміри, і тому з дефіцитом природнього освітлення доводиться стикатися практично постійно. Звичайно, можна встановити світильники — проте варто подумати про освітлення і при виборі пластикового вікна для спальні. Частково ця проблема вирішується за рахунок вибору профілю зі зменшеною висотою стулки – наприклад, WDS 6S.

Дизайн вікна також важливий — конструкція повинна вписуватися в загальну кольорову гаму. Тому варто розглядати не лише стандартні білі вікна, але й ламіновані конструкції. Вибір варіантів ламінації більш ніж достатній, тож підібрати колір профілю можна під будь-яку кольорову схему в приміщенні.

Монтаж вікон у спальні

Встановлення пластикових вікон у спальні має виконуватись з дотриманням чинних стандартів — монтаж згідно вимог ДСТУ не лише бажаний, але й рекомендований. Дотримання цих правил дасть змогу:

  • Нормалізувати природну вологість завдяки збереженню вентиляції.
  • Мінімізувати ризик появи протягів або продування.
  • Гарантувати хорошу звукоізоляцію не тільки самої конструкції, а й монтажного шва.

Саме тому монтаж вікон у спальні варто доручати спеціалістам із високою кваліфікацією. Ну, а саме вікно має бути укомплектоване з урахуванням рекомендацій, які ми навели вище.

Замовити якісний професіональний монтаж металопластикових вікон можна за посиланням

Читати далі

WiDo Чи довго виготовляється пластикове вікно?
Чи довго виготовляється пластикове вікно?
Іноді для замовника термін виробництва металопластикової конструкції стає критично важливим.
WiDo Чому не варто економити на вікнах
Чому не варто економити на вікнах
Плануючи скління будинку або квартири, багато хто шукає, як заощадити на пластикових вікнах. Насправді дієвий спосіб економії рівно один — купити вікна в оптимальній (це важливо!) комплектації у перевіреного (це теж важливо!) постачальника.
WiDo Які вікна обрати для дитячої кімнати?
Які вікна обрати для дитячої кімнати?
Багато хто з батьків, плануючи заміну вікон у всьому будинку або квартирі, цікавиться тим, як обрати вікна для дитячої кімнати.
WiDo Скільки коштує замінити вікно?
Скільки коштує замінити вікно?
Питання «Скільки коштує замінити вікно?» або «Якою буде ціна пластикового вікна?» люди, які планують заміну старих дерев'яних конструкцій новими виробами з ПВХ, ставлять постійно.