Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Вікна від wido в розстрочку: купуй сьогодні — оплачуй завтра!

WiDo Вікна від wido в розстрочку: купуй сьогодні — оплачуй завтра!

Замовлення металопластикових вікон — особливо якісних, що будуть ефективно справлятися з енергозбереженням і іншими задачами — пов'язане з істотними витратами. Доволі часто власники будинків і квартир відмовляються від придбання вікна з потрібним функціоналом і хорошими характеристиками через банальну нестачу грошей — і обирають менш якісні вироби.

Уникнути цього можна, придбавши пластикові вікна в розстрочку. У покупців інтернет-магазину wido така можливість є — ви можете вибрати вікна в потрібній комплектації і купити їх, «розтягнувши» платіж на кілька місяців.

 Розстрочка — це вигідно: умови покупки

Дуже часто покупці відмовляються від розстрочки через можливість великої переплати. Однак, купуючи пластикові вікна в розстрочку в інтернет-магазині wido, ви можете не переплачувати взагалі.

Все залежить від обраного пакету*:

  • При виборі розстрочки на 10 місяців переплата складе всього 5% від загальної суми покупки.
  • Якщо строк не буде перевищувати 5 місяців, то вікна обійдуться вам всього на 2,5% дорожче, ніж при одноразовому платежі.
  • Нарешті, розстрочка на 3 місяці — найекономніший варіант. Ви не переплачуєте за вікно (подорожчання — 0%), тож покупка буде максимально вигідною і зручною.

*Зверніть увагу! При купівлі вікон у розстрочку ви вносите платіж за обслуговування угоди, який складає від 150 до 500 грн для різних термінів.

За умовами договору про розстрочку ви можете достроково виплатити всю суму. Це дозволить вам звести до мінімуму переплату — і раніше ніж було заплановано, розрахуватися за своїми фінансовими зобов’язаннями!

Розстрочка в інтернет-магазині wido є зручною і ще з однієї причини. Вам не потрібно буде йти в банк для оформлення кредиту. Всі документи оформляються безпосередньо у віконному салоні — тожо ви зводите до мінімуму втрати часу!

Вікна в розстрочку від інтернет-магазину wido — це відмінна можливість замовити якісні ПВХ конструкції з мінімальним навантаженням на сімейний бюджет!

Замовити якісний професіональний монтаж металопластикових вікон можна за посиланням

Читати далі

WiDo Кращі віконні системи для скління балконів і лоджій
Кращі віконні системи для скління балконів і лоджій
Правильно підібрана комплектація конструкцій для скління балкона або лоджії дозволить ефективно вирішити поставлені завдання.
WiDo Металопластикові двері. За та проти
Металопластикові двері. За та проти
Металопластикові двері набувають все більшої популярності на ринку. Їх встановлюють як усередині приміщень, так і в якості вхідних конструкцій. Вони надійні, довговічні, енергоефективні та мають сучасний дизайн. У нашій статті розповімо, на що необхідно звернути увагу при виборі ПВХ-дверей.
WiDo Як зняти захисну плівку з металопластикових вікон
Як зняти захисну плівку з металопластикових вікон
Захисна плівка, яка наноситься на профіль на виробничій лінії, призначена для запобігання появі забруднень і пошкоджень на профілі тільки під час транспортування й установки ПВХ-конструкцій. Тому її необхідно зняти з профілю після монтажу конструкцій. Якщо плівка знаходилась на встановленому вікні довгий час, можуть виникнути проблеми з її видаленням. В такому випадку знадобляться спеціальні засоби для того, щоб її відклеїти.
WiDo Заміна віконної ручки: покрокова інструкція
Заміна віконної ручки: покрокова інструкція
Для керування фурнітурою металопластикових конструкцій використовується ручка – віконна або дверна.