Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Чи можна заощадити на купівлі пластикового вікна?

WiDo Чи можна заощадити на купівлі пластикового вікна?

Багато хто хотів би купити пластикові вікна за низькою ціною. Якісна ПВХ-конструкція коштує недешево, тому при склінні всього будинку чи квартири сума виходить значною. Ось чому питання про економію при купівлі пластикових вікон виникає регулярно.

З іншого боку, мінімальна ціна не має бути пріоритетом при виборі комплектації. Відверто дешеве вікно добре не зберігатиме тепло, не захистить приміщення від перегріву вуличного шуму або спроб проникнення. Користуватися ним теж не надто зручно — а ось обслуговувати, регулювати і ремонтувати таке дешеве пластикове вікно доведеться частіше.

В результаті, при замовленні пластикового вікна в умовах економії потрібно знаходити баланс між оптимальною вартістю конструкції та її характеристиками. Щоб заощадити на купівлі вікна без погіршення його якості та функціональності — дотримуйтеся наведених нижче характеристик.

Вибираємо оптимальну комплектацію

Заощадити на вікні можна, але робити це потрібно продумано. Простіше за все спочатку вибирати комплектацію, яка не включатиме дорогих елементів або рішень. Як скоротити витрати при підборі комплектації вікна?

  • Спрощуємо конфігурацію. Якщо не потрібне відкривання — ставимо глуху конструкцію. Якщо не критично, щоб відкривалися обидві стулки – одну стулку робимо глухою. Так, на одному вікні економія буде невеликою. Але на кількох конструкціях навіть це просте рішення забезпечить помітне скорочення витрат.
  • Використовуємо прості рішення – вони дешевші. Штульпове відкривання або фрамуга – це зручно, але може бути доволі дорого. Якщо є можливість — обмежуємося встановленням вікна зі стандартними стулками.
  • Вибираємо профіль із оптимальною шириною. Занадто широкі профільні системи у квартирах типових багатоповерхівок просто не потрібні. Сама будівля має високу теплопровідність (і тому для неї характерні великі втрати тепла). Тому профіль із 5 або 6 камерами невеликої ширини буде оптимальним вибором.
  • Відмовляємось від декору. Ламінація — це відмінне рішення з погляду зовнішнього вигляду конструкції, але при цьому додаткове навантаження на бюджет. Компромісне рішення — використовувати стандартну ламінацію, бо нестандартна буде набагато дорожчою.

Ну, і головне – застосовуємо комплексний підхід. Заощаджувати можна відразу за кількома напрямками, що помітно скорочує витрати. А якщо помножити вигоду на кількість вікон, то сума може вийти вражаючою. Головне — не захоплюватися і не оптимізувати комплектацію вікна до того рівня, при якому конструкція перестане справлятися зі своїми задачами.

Поради щодо економії

Вибір комплектації — не єдиний спосіб мінімізації витрат. Варто дослухатися і до таких рекомендацій:

  • Вибираємо правильний час для замовлення. Споживча активність на віконному ринку нерівномірна — вікна найчастіше купують або навесні (попереду все літо, не хочеться потерпати від спеки), або восени (всі утеплюються перед опалювальним сезоном). А ось влітку чи взимку попит на вікна падає, і компанії, щоб виробництво не простоювало, можуть надавати суттєві знижки.
  • Шукаємо акційні пропозиції. Акція — це непогана можливість купити вікно зі знижкою, заощадити на монтажі або додаткових комплектуючих чи придбати вікно у розширеній комплектації за ціною базового варіанту. У будь-якому випадку покупка вікна по акції дасть змогу заощадити.

Зверніть увагу! Акції мають дві важливі особливості. По-перше, зазвичай акційні пропозиції поширюються на вікна у певній комплектації (не найдешевшій), по-друге, деякі не найсумлінніші компанії спочатку піднімають ціну, а тому анонсують акцію, «опускаючи» ціни до колишнього рівня.

А тут – не економимо!

Отже, ми розібралися, де і як можна заощадити при купівлі металопластикового вікна. Тепер, мабуть, найважливіше питання — на чому економити не можна?

  • Профільна система. Використання дешевого профілю, що не призначений для експлуатації у житлових приміщеннях – невиправданий ризик. І справа не лише в низькій енергоефективності профільної системи (хоча і в ній також). Справа в тому, що погані механічні характеристики дешевого профілю не дозволять зробити конструкцію надійною та довговічною.
  • Якість скління. Склопакет займає велику частину площі, і саме на нього лягає основне навантаження по енергозбереженню та звукоізоляції. Дешевий склопакет (однокамерний, без енергозберігаючого скла) – це практично вирок для вікна. Згодом (частіше рано, ніж пізно), власники вікон з такими склопакетами їх все одно змінюють на сучасні енергоефективні конструкції. В результаті невелика економія обертається додатковими витратами.
  • Надійність фурнітури. Дешева фурнітура – ​​це обмежений функціонал, постійні проблеми з відкриванням/закриванням та постійна потреба у регулюванні. У результаті або вам доведеться постійно тримати під рукою шестигранний ключ і маслянку, або ви будете змушені викликати майстра з обслуговування ПВХ-вікон. Вже на другому візиті майстра вся фінансова вигода від встановлення неякісної фурнітури буде зведена до нуля.
  • Якість монтажу. Численні рекомендації, що свідчать про користь монтажу ДСТУ, виникають не на порожньому місці — використання пароізоляційних і паропроникних монтажних стрічок при встановленні пластикового вікна дійсно виправдане. А ось непрофесійний монтаж з використанням дешевих матеріалів (кріплення, піна) помітно погіршить і надійність фіксації вікна у отворі, і ефективність енергозбереження.

Можливість заощадити під час замовлення металопластикового вікна є майже завжди. Але дуже важливо мінімізувати витрати там, де це не вплине на надійність і функціональність конструкції.

Замовити якісний професіональний монтаж металопластикових вікон можна за посиланням

Читати далі

WiDo Ущільнювачі для ПВХ-вікон: огляд, переваги та недоліки
Ущільнювачі для ПВХ-вікон: огляд, переваги та недоліки
Стулка пластикового вікна притискається до рами за рахунок ефективної роботи фурнітури. Але навіть найякісніша фурнітура не може забезпечити герметичний притиск пластика до пластику. Тому до конструкції додають ще один елемент — ущільнювач.
WiDo Ламіновані вікна: важливі особливості
Ламіновані вікна: важливі особливості
Стандартне біле вікно пасує не до всякого інтер'єру. Не завжди однотонна біла поверхня гармонійно поєднується з меблями, шпалерами і текстилем. Альтернативою може бути встановлення ламінованих вікон. Оздоблення профілю полімерною плівкою дозволяє зробити вікно таким що не відрізняється від дерев'яного — при цьому воно збережи всі переваги ПВХ-конструкцій щодо функціональності і енергозбереження.
WiDo Чи довго виготовляється пластикове вікно?
Чи довго виготовляється пластикове вікно?
Іноді для замовника термін виробництва металопластикової конструкції стає критично важливим.
WiDo Еркерні конструкції: особливості та переваги
Еркерні конструкції: особливості та переваги
Стандартні вікна встановлюють усередині отворів, розташованих у площині стіни. Але, крім стандартних вікон при склінні приміщення можуть використовуватися й еркерні конструкції.