Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x
x

Переваги встановлення вхідних дверей з HPL-панеллю

WiDo Переваги встановлення вхідних дверей з HPL-панеллю

У якості заповнення металопластикових дверей використовуються або склопакети, або сендвіч-панелі, або їх комбінації. Однак популярним стає ще один варіант — HPL-панель. Двері із заповненням на основі HPL-панелей з'явилися відносно недавно, але відразу ж після виходу на ринок попит на них стрімко зріс.

Що таке HPL-панель, як влаштовані двері з HPL-заповненням і в чому полягають переваги такого рішення — розповімо в статті!

Як влаштовані HPL-панелі

HPL-панель — це багатошаровий ламінований виріб, який виготовляють за технологією формування під високим тиском:

  • В якості сировини використовуються листові органічні і полімерні матеріали.
  • Багатошарову панель формують і склеюють під пресом, піддаючи впливу високого тиску і нагріваючи для активації полімерного клею.
  • В результаті  виробник отримує лист матеріалу високої щільності. Цей матеріал поєднує позитивні якості пластику і ламінату на основі органічної сировини.

Сама абревіатура HPL розшифровується як High Press Laminate, тобто ламінат високого тиску. Завдяки формуванню під пресом пористість панелі HPL зводиться до мінімуму, а щільність — зростає в кілька разів.

Для виготовлення дверного заповнення використовуються конструкції на основі HPL-панелей: 1,5 мм для виробництва білих дверей, і 2 мм — для виготовлення декоративних (кольорових і ламінованих) виробів. Внутрішній шар заповнення представлений пінополістиролом XPS Weiss Cosmo. У цього матеріалу є дві важливі переваги:

  • Завдяки низькій теплопровідності пінополістиролу від WEISS CHEMIE (Німеччина) конструкція забезпечує захист від тепловтрат.
  • Висока жорсткість пінополістиролу забезпечує заповненню додатковий захист від деформацій і пошкоджень.

Таким чином, для дверного заповнення на основі панелей HPL актуальними будуть наступні характеристики:

  • Теплопровідність — до 0,8 Вт/м2К
  • Маса — до 7 кг/м2 (в 4-5 разів легше за дверне заповнення на основі двокамерного склопакету).

Варіанти конструкції дверей з HPL-панелями

При виготовленні конструкцій вхідної групи заповнення на основі HPL-панелі може бути встановлено декількома способами:

  1. Вставна конструкція. В цьому випадку HPL-панель з теплоізоляційним композитом встановлюється в дверну стулку на місце склопакета. Сам профіль при цьому буде видимим — тому відтінок панелі потрібно підбирати з таким розрахунком, щоб він збігався з відтінком ламінації дверного профілю.
  2. Накладна конструкція. При виготовленні таких дверей HPL-панель наклеюється на профіль, повністю приховуючи стулку. При цьому всередині знаходиться теплоізоляційний шар, який відповідає за енергозбереження.

Одностороннє заповнення з зовнішнім розташуванням HPL-панелі дозволяє виготовити двері, які красиво виглядають з фасадної сторони будівлі (всередині вони ідентичні стандартній металопластиковій конструкції). Двосторонній накладної монтаж панелей забезпечує ідеальний зовнішній вигляд дверей як з боку фасаду, так і з боку приміщення.

Важливо! Ламінація з внутрішньої і зовнішньої сторони може мати різні кольори! Це — ще одна додаткова можливість для створення гармонійного дизайну.

Переваги: ​​чому варто обрати саме HPL-панель

Вибір на користь конструкцій вхідної групи з HPL-заповненням обумовлено перш за все зовнішнім виглядом дверей. По-перше, технологія виробництва дозволяє випускати ламіновані панелі з безліччю відтінків і текстур — тому палітра виробів є практично безмежною. Найпопулярнішими в останній час вважаються моделі в кольорах Антрацит, Базальт, Кварц.

По-друге, двері з заповненням HPL можна комплектувати різними декоративними елементами — склопакетами, накладками, молдінгами тощо. Це дозволяє «збирати» дизайн двері за принципом конструктора, з окремих елементів. Виробники дверей для цього використовують програми-конфігуратори — вони прості у використанні і наочно демонструють майбутньому власнику, як саме будуть виглядати двері.

Зверніть увагу! Якщо конструкція дверей передбачає наявність склопакета, то використовуються двокамерні енергоефективні склопакети товщиною 40 мм з теплою дистанційною рамкою. Включення в конструкцію склопакета триплекса або загартованого скла дозволяє значно підвищити рівень захисту від зламу.

Крім бездоганного зовнішнього вигляду і можливості вибору відтінку та  дизайну двері з HPL-панелями мають і такі переваги:

  • Мінімальна маса. HPL-панель з внутрішнім шаром на основі пінополістиролу набагато легша за  склопакет. Завдяки цьому не тільки знижується навантаження на петлі і фурнітуру дверей, але і підвищується рівень комфорту: відкривати навіть великі дверні стулки можна без зусиль.
  • Практичність і довговічність. HPL-панель не боїться вологи і не вбирає забруднення, тому лицьовий шар дверей з часом не набухає і легко очищається. Використання при виробництві ламінації стійких пігментів запобігає вигоряння кольорів під впливом ультрафіолетового випромінювання.
  • Механічна міцність. HPL-панелі товщиною 2 мм, які використовуються при виробництві декоративних конструкцій, мають підвищені антивандальні характеристики. Завдяки цьому двері складно подряпати або пошкодити іншим способом. Крім того, жорстка лицьова панель чинить опір спробам злому — тому рівень безпеки (при комплектації конструкції надійним замком і протизламними елементами) буде доволі високим.

Мабуть, єдиний істотний мінус дверей із заповненням на основі HPL-панелей — ціна. Але з огляду на бездоганний зовнішній вигляд виробів, їх відмінні теплоізоляційні характеристики, міцність і довговічність, купівлю більш дорогих, але дуже якісних дверей варто розглядати в якості довгострокової інвестиції. І витрати на придбання такої конструкції будуть цілком виправданими.

Читати далі

WiDo Можливості сучасної фурнітури
Можливості сучасної фурнітури
Одна з переваг сучасних металопластикових вікон полягає в тому, що їх можна укомплектувати з урахуванням потреб власника. Це стосується в першу чергу фурнітурного механізму — фурнітура може не тільки відкрити і закривати стулку, а й виконувати інші функції.
WiDo Заміна віконної ручки: покрокова інструкція
Заміна віконної ручки: покрокова інструкція
Для керування фурнітурою металопластикових конструкцій використовується ручка – віконна або дверна.
WiDo Ущільнювачі для ПВХ-вікон: огляд, переваги та недоліки
Ущільнювачі для ПВХ-вікон: огляд, переваги та недоліки
Стулка пластикового вікна притискається до рами за рахунок ефективної роботи фурнітури. Але навіть найякісніша фурнітура не може забезпечити герметичний притиск пластика до пластику. Тому до конструкції додають ще один елемент — ущільнювач.
WiDo Виробництво металопластикового вікна: крок за кроком
Виробництво металопластикового вікна: крок за кроком
Статті на нашому сайті розповідають про те, як влаштовані пластикові вікна, про комплектуючі металопластикового вікна та про те, як встановлення ПВХ-конструкцій впливає на мікроклімат у приміщенні.