Ваш кошик порожній x

Оберіть населений пункт отримувача x

Переваги встановлення вхідних дверей з HPL-панеллю

WiDo Переваги встановлення вхідних дверей з HPL-панеллю

У якості заповнення металопластикових дверей використовуються або склопакети, або сендвіч-панелі, або їх комбінації. Однак популярним стає ще один варіант — HPL-панель. Двері із заповненням на основі HPL-панелей з'явилися відносно недавно, але відразу ж після виходу на ринок попит на них стрімко зріс.

Що таке HPL-панель, як влаштовані двері з HPL-заповненням і в чому полягають переваги такого рішення — розповімо в статті!

Як влаштовані HPL-панелі

HPL-панель — це багатошаровий ламінований виріб, який виготовляють за технологією формування під високим тиском:

 • В якості сировини використовуються листові органічні і полімерні матеріали.
 • Багатошарову панель формують і склеюють під пресом, піддаючи впливу високого тиску і нагріваючи для активації полімерного клею.
 • В результаті  виробник отримує лист матеріалу високої щільності. Цей матеріал поєднує позитивні якості пластику і ламінату на основі органічної сировини.

Сама абревіатура HPL розшифровується як High Press Laminate, тобто ламінат високого тиску. Завдяки формуванню під пресом пористість панелі HPL зводиться до мінімуму, а щільність — зростає в кілька разів.

Для виготовлення дверного заповнення використовуються конструкції на основі HPL-панелей: 1,5 мм для виробництва білих дверей, і 2 мм — для виготовлення декоративних (кольорових і ламінованих) виробів. Внутрішній шар заповнення представлений пінополістиролом XPS Weiss Cosmo. У цього матеріалу є дві важливі переваги:

 • Завдяки низькій теплопровідності пінополістиролу від WEISS CHEMIE (Німеччина) конструкція забезпечує захист від тепловтрат.
 • Висока жорсткість пінополістиролу забезпечує заповненню додатковий захист від деформацій і пошкоджень.

Таким чином, для дверного заповнення на основі панелей HPL актуальними будуть наступні характеристики:

 • Теплопровідність — до 0,8 Вт/м2К
 • Маса — до 7 кг/м2 (в 4-5 разів легше за дверне заповнення на основі двокамерного склопакету).

Варіанти конструкції дверей з HPL-панелями

При виготовленні конструкцій вхідної групи заповнення на основі HPL-панелі може бути встановлено декількома способами:

 1. Вставна конструкція. В цьому випадку HPL-панель з теплоізоляційним композитом встановлюється в дверну стулку на місце склопакета. Сам профіль при цьому буде видимим — тому відтінок панелі потрібно підбирати з таким розрахунком, щоб він збігався з відтінком ламінації дверного профілю.
 2. Накладна конструкція. При виготовленні таких дверей HPL-панель наклеюється на профіль, повністю приховуючи стулку. При цьому всередині знаходиться теплоізоляційний шар, який відповідає за енергозбереження.

Одностороннє заповнення з зовнішнім розташуванням HPL-панелі дозволяє виготовити двері, які красиво виглядають з фасадної сторони будівлі (всередині вони ідентичні стандартній металопластиковій конструкції). Двосторонній накладної монтаж панелей забезпечує ідеальний зовнішній вигляд дверей як з боку фасаду, так і з боку приміщення.

Важливо! Ламінація з внутрішньої і зовнішньої сторони може мати різні кольори! Це — ще одна додаткова можливість для створення гармонійного дизайну.

Переваги: ​​чому варто обрати саме HPL-панель

Вибір на користь конструкцій вхідної групи з HPL-заповненням обумовлено перш за все зовнішнім виглядом дверей. По-перше, технологія виробництва дозволяє випускати ламіновані панелі з безліччю відтінків і текстур — тому палітра виробів є практично безмежною. Найпопулярнішими в останній час вважаються моделі в кольорах Антрацит, Базальт, Кварц.

По-друге, двері з заповненням HPL можна комплектувати різними декоративними елементами — склопакетами, накладками, молдінгами тощо. Це дозволяє «збирати» дизайн двері за принципом конструктора, з окремих елементів. Виробники дверей для цього використовують програми-конфігуратори — вони прості у використанні і наочно демонструють майбутньому власнику, як саме будуть виглядати двері.

Зверніть увагу! Якщо конструкція дверей передбачає наявність склопакета, то використовуються двокамерні енергоефективні склопакети товщиною 40 мм з теплою дистанційною рамкою. Включення в конструкцію склопакета триплекса або загартованого скла дозволяє значно підвищити рівень захисту від зламу.

Крім бездоганного зовнішнього вигляду і можливості вибору відтінку та  дизайну двері з HPL-панелями мають і такі переваги:

 • Мінімальна маса. HPL-панель з внутрішнім шаром на основі пінополістиролу набагато легша за  склопакет. Завдяки цьому не тільки знижується навантаження на петлі і фурнітуру дверей, але і підвищується рівень комфорту: відкривати навіть великі дверні стулки можна без зусиль.
 • Практичність і довговічність. HPL-панель не боїться вологи і не вбирає забруднення, тому лицьовий шар дверей з часом не набухає і легко очищається. Використання при виробництві ламінації стійких пігментів запобігає вигоряння кольорів під впливом ультрафіолетового випромінювання.
 • Механічна міцність. HPL-панелі товщиною 2 мм, які використовуються при виробництві декоративних конструкцій, мають підвищені антивандальні характеристики. Завдяки цьому двері складно подряпати або пошкодити іншим способом. Крім того, жорстка лицьова панель чинить опір спробам злому — тому рівень безпеки (при комплектації конструкції надійним замком і протизламними елементами) буде доволі високим.

Мабуть, єдиний істотний мінус дверей із заповненням на основі HPL-панелей — ціна. Але з огляду на бездоганний зовнішній вигляд виробів, їх відмінні теплоізоляційні характеристики, міцність і довговічність, купівлю більш дорогих, але дуже якісних дверей варто розглядати в якості довгострокової інвестиції. І витрати на придбання такої конструкції будуть цілком виправданими.

Читати далі

WiDo Вибір підвіконня: на що звернути увагу?
Вибір підвіконня: на що звернути увагу?
При виборі підвіконня потрібно врахувати відразу кілька аспектів. Щоб підвіконна дошка органічно виглядала і служила ефективно — зверніть увагу на місце встановлення, навантаження, частоту догляду. І не забудьте про ваші вимоги щодо зовнішнього вигляду вікна!
WiDo Як відмити пластикові вікна
Як відмити пластикові вікна
Металопластикові вікна прості в догляді: підтримання чистоти не вимагає значних зусиль. Але в разі сильних забруднень може знадобитися застосування спеціальних засобів для очищення ПВХ-профілю, склопакетів і підвіконь, вибирати які потрібно в залежності від виду забруднення.
WiDo Виробництво металопластикового вікна: крок за кроком
Виробництво металопластикового вікна: крок за кроком
Статті на нашому сайті розповідають про те, як влаштовані пластикові вікна, про комплектуючі металопластикового вікна та про те, як встановлення ПВХ-конструкцій впливає на мікроклімат у приміщенні.
WiDo Металопластикові двері. За та проти
Металопластикові двері. За та проти
Металопластикові двері набувають все більшої популярності на ринку. Їх встановлюють як усередині приміщень, так і в якості вхідних конструкцій. Вони надійні, довговічні, енергоефективні та мають сучасний дизайн. У нашій статті розповімо, на що необхідно звернути увагу при виборі ПВХ-дверей.